77 402 35 76 biuro@czora.eu

Skontaktuj się z nami

Adres:

Energetyków 3,
45-920 Opole

Czora Patryk
prezes zarządu
e-mail: p.czora@czora.eu
tel.: +48 77 419 50 146

Wojciech Olender
Dyrektor
Mob.: +48 519 189 669
e-mail: w.olender@czora.eu

Mateusz Prudlo
Specjalista ds. Handlowych
tel.: +48 77 402 35 76
mob.: +48 666 374 704

e-mail: m.prudlo@czora.eu

Krzysztof Jeger
Koordynator produkcji / kontrola jakości
tel.: +48 77 402 35 76 wew 27
mob.: +48 503 056 414
e-mail: k.jeger@czora.eu

Andrzej Jeger
Koordynator produkcji
tel.: +48 77 402 35 76 wew 27
mob.: +48 502 231 716
e-mail: a.jeger@czora.eu

Andrzej Tkocz
Kierownik produkcji
tel.: +48 77 402 35 76 wew 27
mob.: +48 666 395 466
e-mail: tkocz@czora.eu

Marian Rybak
Kontrola Jakości
+48 774023576 wew 27
k.jakosci@czora.eu

Katarzyna Dendera
dyrektor biura
tel.: +48 77 402 35 76 wew 24
mob.: +48 601 824 102
e-mail: kdendera@czora.eu

Danuta Palacz
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 77 402 35 76 wew 23
e-mail: d.palacz@czora.eu

Pozostań z nami w kontakcie

Dane kontaktowe

Energetyków 3, 45-920 Opole

Formularz kontaktowy